#1 2010-12-12 16:09:16

 nawet z wh jestes zerem

Wacek : D

7106356
Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 12
Punktów :   
WWW

pluginy do wgrania ?

1) lista pluginów które chciałbym znaleść na serwerze:

* mini bans ( ban z powodem od kogo na ile itp. )
* plugin do wyciszenie graczy których nie chcemy słuchać poprzez wpisanie komendy /mute
* np. muzyczkę 10 sekund przed wybuchem paki ; ) choć nie wiem czy owa taka już jest
* dodanie afk kicker ( by gracz afk który ma pake przerzucał ją do gracza który nie jest afk )
* dobrze by było wgrać plugin NoBombScore który usuwa dodawanie 3 fragów od wybuchy czy też rozbrojenia bomby
* wgrał bym plugin zakazujący kampienie ( odliczanie od 30 sekund stania w miejscu, po tym czasie bez ruchu - slay )

2) lista pluginów które usuną bym z serwera:
* usunięcie PRZYWITANIA ADMINA
* usunięcie pluginu umożliwiającego sprawdzenie adminów poprzez komendę /admin

3)
* zablokował bym możliwość oglądania wszystkich graczy po zginięciu ( oglądanie możliwe tylko dla swoich drużyn, iż to serwer TP )
* włączył bym opcję Friendly Fire (ff), iż to serwer TP, a z tym się wiąże wgranie pluginu który kickuje graczy strzelających w swój team

będę edytował ten post gdy mi coś na 'musk' przyjdzie

Ostatnio edytowany przez nawet z wh jestes zerem (2010-12-12 16:11:01)


nawet z wh jestes zerem

Offline

 

#2 2010-12-12 16:53:31

RastaMan

Administrator

9125693
Zarejestrowany: 2010-12-09
Posty: 22
Punktów :   

Re: pluginy do wgrania ?

Nie zgadzam się co do punktu 2) i 3) a 1 mi pasuje oprócz pluginu zakazującego kampienia i fragów za bombe.

Offline

 

#3 2010-12-12 16:56:49

 nawet z wh jestes zerem

Wacek : D

7106356
Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 2010-12-12
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: pluginy do wgrania ?

ale serwer TP więc przydało by się stosować tych reguł przemyśl dokładnie jeszcze raz !


nawet z wh jestes zerem

Offline

 

#4 2010-12-12 17:07:27

Nestee

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: pluginy do wgrania ?

Masz racje serwer tp tyle ze nawet na tp duzo ludzi wchodzi strzelajac a ja mam tak ze napierdalam do wszystkiego co sie rusza chyba ze widze ze to moj wywalalo by plowe ludu caly czas nawet przez przypadek strzelajacych co do reszty sie zgodze. pwitania admina i pokazywanie kto jest admem podgladanie nie swoich teamow to nie jest za dobre bo sobei podpowiadac moga przypuszczalnie na ts, skype, vt

Offline

 

#5 2010-12-12 22:54:42

 Fisher

Rzadki bywalec

10422835
Call me!
Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: pluginy do wgrania ?

A może zamiast gówna wprowadzać zmienić serwer na FFA i by było git


_____________________________________________________________________
Goście Pomogłem , spodobało się ? To Mi Walnij Punkcika
Mogę być dla was  frajerem , zerem nie wiedzącym wiele zwykłym lamerem poddawanym wciąż ocenie, mogę być skurwielem, mogę być dla was kim chcecie bo  tak na prawdę to wy wszyscy o mnie huja wiecie .

Offline

 

#6 2010-12-13 14:47:53

ChillOut

Administrator

Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 17
Punktów :   

Re: pluginy do wgrania ?

Nestee:P hehe:D rozwalasz nie xD a co do mnie to tak. ff dla mnie moglby jeszcze byc, ale czy przeszkadza Wam ze go nie ma?? po 2.. ban z powodem istnieje z pozoimu konsoli (to ze admini nie zawsze go urzywaja to trudno). AFK KICKER tez jest...3 punkty z bombe uwazam ze moze zostac... plugin zakazujacy kampienie... byc moze dobra rzecz ale czy potrzebna?? z reuly admin jest na serwerze ktory upomina za cos takiego, ale jesli ten plugin chcecie to pisac kto jest ZA, a kto PRZECIW.


Andre™

Offline

 

#7 2010-12-14 11:56:00

 apocalypsovsky.

Rzadki bywalec

640017
Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 30
Punktów :   

Re: pluginy do wgrania ?

Narazie all jest ok. Co do ff to mogłoby się przydać. Tylko, że ustawić tak ff, żeby jak ktoś Cie walnie na respie, to automatycznie zabija go a graczowi który oberwał odnawia hp do 100. I żeby pod czas gry też regenerowało jak ktoś Cie umyślnie napierdala. I żeby kary były


Pzdr


Goście Pomogłem ? Postaw punkt ;D




apocalypsovsky. mistrz nad mistrzami.

Offline

 

#8 2010-12-14 15:25:58

 Fisher

Rzadki bywalec

10422835
Call me!
Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 2010-12-11
Posty: 56
Punktów :   
WWW

Re: pluginy do wgrania ?

Myślę że ffa nie jest potrzebne


_____________________________________________________________________
Goście Pomogłem , spodobało się ? To Mi Walnij Punkcika
Mogę być dla was  frajerem , zerem nie wiedzącym wiele zwykłym lamerem poddawanym wciąż ocenie, mogę być skurwielem, mogę być dla was kim chcecie bo  tak na prawdę to wy wszyscy o mnie huja wiecie .

Offline

 
Człowiek to tylko człowiek i uświadom sobie że też robisz błędy...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.quitraging.pun.pl www.mafiacamorranska.pun.pl www.number5.pun.pl www.gaudiumforum.pun.pl www.legend-of-avatar.pun.pl